×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1886
Çarşamba, 31 Ekim 2018 00:00

Tekirdağ Bölgede Eğitimler Sürüyor

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliğince personele yönelik ‘Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri Eğitimi’ düzenlendi.

Merkez Birliği Denetim Kurulu üyesi İlhan Saltık, Tekirdağ Bölge Birliği Müdürü Ergin Çubukcu, Koop-İş Sendikası Tekirdağ Şube Başkanı Ziya Nur Üzmez  ve Bölge Birliği yetkililerinin hazır bulunduğu çalışmaya  kooperatif çalışanları geniş katılım sağladı.

Eğitim çalışmasında katılımcılara seslenen Bölge Müdürü Ergin Çubukcu; “Son yıllardaki piyasa şartları  ve  artan kooperatifçilik faaliyetlerimiz dikkate  alındığında Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri her geçen gün önem kazanmaktadır. Kooperatifçilik  faaliyetlerimizin gelişim sağlaması için tüm yeni yaklaşımlara ve  yeni tekniklere ihtiyacımız vardır. Bu manada kendimizi ve kendimiz ile kurumsal faaliyetimizi de geliştirmeliyiz.  Yapacağımız eğitim çalışması çalışanlarımıza  kişisel gelişim konusunda katkı sağlamakla birlikte, iş hayatımızda ihtiyaç duyacağımız pazarlama, iletişim ve ikna teknikleri konularında farklı bir bakış acısının gelişmesine olanak sunacaktır. Buna benzer eğitim çalışmalarını önemsiyoruz. Çünkü hem yeni fikirler, yeni teknikler ve yeni yaklaşımlar öğreniyoruz; hem de Tekirdağ Bölge Birliği ekibi olarak  kendimizi eğitiyor ve geliştiriyoruz. Bu eğitim çalışmasının düzenlenmesine katkı sağlayan herkese hem kendi adıma hem de Bölge Birliğim adına çok teşekkür ederim.’’ ifadelerini kullandı.

Dört gün süre ile devam eden eğitim çalışmasına kooperatif ve bölge birliği çalışanlarından iki yüzü aşkın personel katıldı.

Zeki YILDIRIM / TEKİRDAĞ

Read 1425 times Last modified on Çarşamba, 31 Ekim 2018 11:46

Fotoğraf Galerisi

{gallery}1886{/gallery}

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…