Çarşamba, 31 Ekim 2018 00:00

Samsun Bölgede Sigorta Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Bölge Birliği ve Bereket Sigorta yetkilileri Samsun, Amasya ve Ordu illerinde bulunan birim tarım kredi kooperatiflerini ziyaret ederek sigorta faaliyetlerini yerinde incelediler.

16-18 Eylül tarihleri arasında Bölge Müdür Yardımcısı İsmail İdiz, Merkez Birliği Sigorta Müdürlüğü ve Bölge Birliği Sigorta Biriminden ilgili personel, Bereket Sigorta Tarım Satış Yöneticisi İlkay Ciğer ve Bereket Sigorta Tarım Kredi Samsun Bölge temsilcisi Süleyman Nazif Can’ın yer aldığı heyet; Samsun, Amasya ve Ordu illerinde yer alan tarım kredi kooperatiflerine ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler kapsamında yeni dönem Tarsim Sigorta üretimine hazırlık ve trafik, kasko, konut, dask sigorta ürünleri için üretim çalışmaları yapılarak bilgilendirmelerde bulunuldu.

Samsun Bölge Müdür Yardımcısı İsmail İdiz ziyaretler esnasında yaptığı değerlendirmede; “Yılsonuna kadar iştirakimiz Bereket Sigorta tarafından, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçi ortaklarına yönelik olarak toplam 5 üründe (kasko, konut, işyeri, çiftlik ve diğer geleneksel tarım sigorta primleri) ilave %10 oranında indirime gidilmiştir. Tüm ortaklarımızın bu indirimden yararlanmasını ve bir an evvel sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ederim.” dedi.

Burak ÇALIK / SAMSUN

Read 1387 times Last modified on Çarşamba, 31 Ekim 2018 14:37

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…