Çarşamba, 31 Ekim 2018 00:00

Samsun Bölgede Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri Eğitimi

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Samsun Bölge Birliği ve Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerde görev yapan personele yönelik “Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri Eğitimi” düzenlendi.

Samsun Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu eğitimin açılışında yaptığı konuşmada, “Ortaklarımıza vermiş olduğumuz hizmet kalitesinin artırılması bakımından eğitim faaliyetlerini önemsiyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın kendini yenilemesi, değişime ayak uydurması, sorumluluk alan, örnek kişiler olması gerekmektedir. Eğitimler sonucunda sorumluluğunuz sadece kendinizi geliştirmenizle sınırlı değildir. Aynı zamanda bu gelişimi ortaklarımıza ve üreticilere hissettirmeniz, onlara katkı sağlamanız gerekir.” şeklinde konuştu.

Açılış konuşmasının ardından eğitim uzmanları Canten Kaya ile Hakan Turgut tarafından başarı ve motivasyon, insan ilişkilerinde ikna ve etkileme gücü, müşteri odaklılık ve hizmette kalite konularında katılımcılara bilgi verildi.

 

Read 1508 times Last modified on Çarşamba, 31 Ekim 2018 14:41

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…