×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1897
Perşembe, 01 Kasım 2018 00:00

Erzurum’da Tahsilat Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Erzurum Bölgede kooperatif personeline vadesi geçen alacakların tahsili konusunda bilgi verildi.

Merkez Birliği Kredi Takip Müdürü Sinem Tokat, Erzurum Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerin vadesi geçen kredi alacaklarıyla ilgili Bölge Müdürü Ali Karaarslan’dan bilgi aldıktan sonra, Bölge Müdür Yardımcısı Özkan Yıldırım ve ilgili personel ile, Erzurum Bölge Birliği faaliyet alanında bulunan Erzurum, Ağrı, Iğdır, Kars ve Ardahan illerine bağlı kooperatifleri ziyaret etti.

Yapılan kooperatif ziyaretlerinde personele, kooperatiflerin vadesi geçen alacaklarının tahsil edilerek bu alacaklara seyyaliyet kazandırılması, kredi takip ve tahsilat sürecine önem verilmesi gerektiğinin altı çizilerek; bu kapsamda kooperatiflerce yapılan ve yapılacak olan çalışmalar, vadesi geçen alacakların tahsili ve tahsilatın hızlandırılması, vadesi geçen alacakların takip ve tahsili konusunda karşılaşılan problemler, indirimli krediler ile sigortacılık faaliyetleri konularında bilgi verildi.

Kooperatiflerin daha iyiye gitmesi açısından kooperatif faaliyetlerinin yakından takip edildiğini ifade eden Kredi Takip Müdürü Sinem Tokat, kooperatiflerin ortaklar üzerinde bulunan vadesi geçen alacakların tahsiline özen göstererek, tahsilâta ağırlık vermesi gerektiğini vurguladı.

Sırrı GÜL-ERZURUM

 

 

Read 1554 times Last modified on Perşembe, 01 Kasım 2018 06:42

Fotoğraf Galerisi

{gallery}1897{/gallery}

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…