Salı, 06 Kasım 2018 00:00

Sakarya Bölgede Eğitimler Hız Kesmeden Devam Ediyor

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

Tarım Kredi Kooperatifleri Sakarya Bölge Birliğinde 22-25 Ekim tarihleri arasında personele yönelik ‘Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri’ konulu eğitim düzenlendi.

Sakarya Bölge Birliği Müdürü Mustafa Erhan, Bölge Müdür Yardımcıları Ali Cumhur, Yavuz Özkahraman ve Bayram Şahin, Koop İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Şevket Ulusinan, bölge birliği ve kooperatif çalışanları eğitime yoğun bir katılım sağladı.

Bölge Müdürü Erhan eğitimde yaptığı konuşmada şartların her geçen gün zorlaştığını ancak her koşulda amaçlarının çiftçiye en kaliteli hizmeti sağlamak olduğunu dile getirerek, bunun için eğitim faaliyetlerinin her zaman devam edeceğini söyledi. Erhan ayrıca eğitim faaliyetinin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçi için önemine vurgu yapan ve personel eğitimlerine verilen önemin son derece olumlu olduğuna işaret eden Koop İş Sendikası Şube Başkanı Şevket Ulusinan da eğitim çalışmasına katılan personele başarı dileklerinde bulundu.

Daha sonra eğitimci Canten Kaya ve Hakan Turgut tarafından yaklaşık 200 personele 4 gün boyunca etkili iletişim, ikna teknikleri, satış ve pazarlama konularında eğitim verildi.

Hüseyin SAVAŞÇI / SAKARYA

 

 

 

Read 651 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…