Cuma, 09 Kasım 2018 00:00

Sivas Bölge Birliğinde “İş Sağlığı ve Narko Rehber” Eğitimi

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Sivas Bölge Birliği ve kooperatiflerde çalışan personele; “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” ve Sivas İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğünce de “Narko Rehber Eğitimi” verildi.

Sivas Bölge Birliği ile bölge birliğine bağlı Sivas, Tokat, Erzincan illerindeki kooperatiflerin çalışanlarını kapsayan eğitimin sonunda personelle; 2018 yılının son günlerinin iyi değerlendirilmesi konusunda istişarede bulunuldu.

Eğitimin açılışında konuşan Bölge Müdürü İsmail Köse, iş yerleri öncelikli olmak üzere yaşam alanlarında meydana gelebilecek olan tehlikelere karşı alınacak tedbirlerin öğrenilip uygulanmasının hayati öneme sahip olduğunu söyledi.

Köse; “Eğitim konularını dinleyerek günlük hayatımızda başımıza gelebilecek ve iş hayatımızı engelleyebilecek kazaları minimize etmeyi birinci hedef haline getirmeliyiz. Ayrıca Sivas İl Emniyet Müdürlüğümüzce verilecek olan Narko Rehber eğitiminin de hepimiz açısından çok faydalı olacağını düşünüyorum” dedi.

OMV Petrol Ofisi İş Güvenliği Uzmanı Volkan Terzioğlu ve Sivas İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü personelince verilen eğitimler neticesinde personele katılım belgeleri verildi.

Eğitimlere; Bölge Müdürü İsmail Köse’nin yanı sıra Bölge Müdür Yardımcıları Orhan Yıldız, Suat Öz ve Mustafa Kaya da eşlik etti.

M.Cebrail  KEKEÇ / SİVAS

 

 

 

 

 

Read 1035 times Last modified on Cuma, 09 Kasım 2018 11:53

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…