Çarşamba, 14 Kasım 2018 00:00

Samsun’da Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Samsun Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerin 2018 yılı ekim ayı sonu faaliyetleri değerlendirildi.

Samsun Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerin ekim ayı sonu faaliyetleri Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu, Bölge Müdür Yardımcıları İsmail İdiz ve Şemis Kalem ile kooperatiflerin birinci derece yetkililerinin katılımlarıyla mercek altına alındı.

Samsun Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, 2018 yılındaki gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı kooperatif yetkililerini tebrik ederek, bu çalışmaların istikrarlı bir şekilde devam etmesi gerektiğini ifade etti.

Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerin faaliyetlerinin geçmiş dönemlerle kıyaslamasının yapıldığı toplantıda; hedef bazlı performans rakamları ayrı ayrı değerlendirilirken, kooperatiflerce uygulanması gereken satış, kredi ve tahsilat stratejileri hakkında bilgiler verildi.

Değerlendirme toplantılarının ardından Petrol Ofisi İş Güvenliği Uzmanı Yasin Karaca’nın anlatımıyla acil durumlar, yanıcı, patlayıcı sıvı ve gazların özellikleri ile potansiyel tehlikeler, akaryakıt dolumu ve taşınması sırasında dikkat edilmesi gereken durumlar, yangınla mücadele ve ilk yardım konularında eğitim düzenlendi.

Read 1094 times Last modified on Çarşamba, 14 Kasım 2018 07:13

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…