Çarşamba, 21 Kasım 2018 00:00

Yargıtay ve Sayıştay Başkanlığı ile Protokol İmzalandı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

T.C. Yargıtay ve T.C. Sayıştay Başkanlığı ile Bereket Sigorta A.Ş. arasında Kasko Sigortası poliçeleri başta olmak üzere sigortacılık hizmetlerinin özel koşullarla sağlanması hususunda protokol imzalandı.

Yargıtay Başkanlığı ile imzalanan protokol, Yargıtay meslek mensupları ve Yargıtay çalışanları ile tüm bu sayılan kişilerin eşlerini, birinci dereceden yakınlarını ve onursallarını/emeklilerini; Sayıştay Başkanlığı ile imzalanan protokol ise, Sayıştay üye ve denetçileri, memurları, sözleşmeli personeli ve işçileri ile tüm bu sayılan kişilerin eşlerini ve birinci dereceden yakınlarını, emeklilerini kapsamaktadır.

Yargıtay Genel Sekreteri Yusuf Z. Cenik ve Sayıştay Bölüm Başkanı Üzeyir Gülcan ile imzalanan protokol esnasında konuşan Bereket Sigorta A.Ş. Genel Müdürü Mahmut Güngör yapılan bu anlaşmanın üç kurum adına da hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Read 2253 times Last modified on Çarşamba, 21 Kasım 2018 07:00

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…