Print this page
Perşembe, 29 Kasım 2018 00:00

Kütahya Bölgede Eğitim Rüzgârı

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

Kütahya Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde görev yapan personele yönelik “Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri, İş Güvenliği Yenileme ve Finansal Okur Yazarlık” eğitimleri Afyonkarahisar ilinde düzenlendi.

Korel Thermal Resort Hotel’de gerçekleşen eğitime Bölge Müdürü Özkan İnci, Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet Şeker, Halil Oyan, Mesut Özgür, Gübretaş İzmir Bölge Müdürü Hasan Altas, Bölge Birliği ve kooperatif personeli katıldı.

Açılışta yaptığı konuşmada, Merkez Birliğine düzenlenen bu eğitimden ve desteklerinden ötürü teşekkür eden Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, bu tür eğitimlerin personelin motivasyonunu ve kaynaşmasını arttırdığını, ekip ruhunu geliştirdiğini ve sahaya olumlu yansıdığını söyledi. Katılımcılara bugüne kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür eden İnci; “Eğitimlerin kurumumuza ve sizlere faydalı olmasını diliyorum.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Eğitimlerde, Uzman Eğitimciler Hakan Turgut ve Canten Kaya tarafından Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri eğitimi, Ahmet Özkan tarafından İş Güvenliği Yenileme eğitimi, Bölge Birliği Yönetmen Yardımcıları Emrah Bastı ve Fatih Kara tarafından da Finansal Okur Yazarlık eğitimleri verildi.

Ayrıca dört gün süren eğitimlerde, tahsilat ve ikrazaat çalışmaları başta olmak üzere, performans, satış, pazarlama ve sahada karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri hakkında istişarelerde bulunuldu.

Emrah BASTI - KÜTAHYA

Read 2322 times Last modified on Perşembe, 29 Kasım 2018 14:29
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…