×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Pazartesi, 10 Aralık 2018 00:00

Konya Bölgede Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri Eğitimleri

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Konya Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde görev yapan personele yönelik iletişim ve ikna teknikleri eğitimleri düzenlendi.

3-4 Aralık ve 5-6 Aralık tarihlerini kapsayacak şekilde iki dönem halinde gerçekleştirilen eğitimlere Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu, Bölge Müdür Yardımcıları İsmail Hakkı Bozbıyık, Zeki Boz ve Seyithan Kartbaba ile Koop-İş Konya Şubesi Başkanı Rafet Durmaz ile Bölge Birliği ve Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerde görev yapan personel katıldı.

Konya Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu, düzenlenen bu eğitimlerden ve desteklerinden ötürü Merkez Birliğine teşekkür ederek, bu tür eğitimlerin personelin pazarlama ve satış konusunda eksikliklerinin giderebilmesi ve sahada kullanım açısından olumlu yansımalarının olacağını söyledi.

Eğitim uzmanları Canten Kaya ile Münir Arıkan tarafından başarı ve motivasyon, insan ilişkilerinde ikna ve etkileme gücü, müşteri odaklılık ve hizmette kalite konularında katılımcılara bilgi verildi.

Mehtap SUCU / KONYA

 

 

Read 2652 times Last modified on Pazartesi, 10 Aralık 2018 11:57

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…