Print this page
Çarşamba, 16 Ocak 2019 00:00

Tarım Kredi Çağrı Merkezi Çiftçilere Hizmete Başladı

Written by 
Rate this item
(13 votes)

444 48 55 (444 4 TKK) Tarım Kredi Çağrı Merkezi, Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz’ın katıldığı törenle Samsun’da hizmete açıldı.

Açılış kapsamında çiftçilerden gelen ilk çağrılar, Samsun Valisi Osman Kaymak ve Genel Müdür Fahrettin Poyraz tarafından alındı.

Tarım Kredi ve AssisTT işbirliğinde çiftçilere yönelik çağrı merkezi hizmeti, Samsun lokasyonundaki çağrı merkezi operasyon birimi üzerinden sağlanacak. Bu işbirliği ile Tarım Kredi Kooperatifleri’nin; ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, talep ve şikâyetlerin en kısa sürede sonuçlandırılması hedefleniyor.

 “Çağrı merkezimiz ile üreticilerimize daha da yakın olacağız”

Tarım Kredi Kooperatiflerinin, ülkemizde tarım sektöründe kooperatifçilik dendiğinde ilk akla gelen kurumlardan olduğunu belirten Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, “Bunun en önemli nedenlerinden biri köklü geçmişimiz, bir diğer nedeni ise üreticilerimizle kurduğumuz yakın bağ. Bu sebeple açılışını yaptığımız çağrı merkezi bizim için büyük önem taşıyor. Tarım Kredi Kooperatifleri, yalnızca 850 bin ortağına değil, 80 milyon insana ulaşma kapasitesine sahip büyük bir aile. Çağrı merkezimiz ile üreticilerimize daha da yakın olacağız. Kooperatiflerimizin sunduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirmenin yanı sıra; çiftçilerimizin öneri, talep ve sorunlarına da en hızlı şekilde cevap vereceğiz.” diye konuştu.

“Geleneksel çağrı merkezi hizmetinden daha fazlasını en üst kalitede ve 365 gün 24 saat sağlıyoruz”

AssisTT Genel Müdürü Cemil Yıldırım konuşmasında, “Türk Telekom iştiraki AssisTT olarak, Tarım Kredi Kooperatifleri gibi ülkemizde tarımın gelişimi için kritik önem taşıyan bir kurumun iletişimine destek verecek olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Tarım Kredi Çağrı Merkezi, 444 4 855 (444 4 TTK) hattı üzerinden 10 Müşteri Temsilcisi, 1 Takım Lideri ile haftanın 6 günü (Pazar hariç) 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Açılış törenine Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veli Sar, Samsun Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu, Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç ile ilgili birim müdürleri ve davetliler katıldı.

 

Read 3982 times Last modified on Çarşamba, 16 Ocak 2019 11:01
Taner

Latest from Taner

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…