Cuma, 18 Ocak 2019 00:00

Mevzuat ve Yetiştirme Eğitiminin 2. Dönemi Tamamlandı

Written by 
Rate this item
(9 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde 2017-2018 yıllarında aday personel olarak göreve başlayan ve kadro sınavına katılan personel için düzenlenen “Mevzuat ve Yetiştirme Eğitimi”nin 2. dönemi tamamlandı.

Aday personelin; mevzuat bilgilerinin geliştirilmesi, işleriyle ilgili pratik ve teorik bilgilerinin artırılması ve işe ait tecrübe kazandırılması amacıyla Ankara Büyük Anadolu Thermal Otelde birincisi 7-11 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen ve 142 personelin katıldığı eğitimin ikincisi yapıldı.

Merkez Birliği İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, İnsan Kaynakları Müdürü Eyüp Doğan ve Eğitim Müdürü Enver Alparslan Ulu, eğitime katılan aday personelle bir araya geldi. Eğitimler, Uzman Emre Murat Odacıoğlu, Uzman Caner Çelebi, Kontrolör Deniz Özünegüven ve Yönetmen Yardımcısı Erman İpek tarafından verildi.

142 personelin katıldığı eğitimin ardından yapılan sınavda Konya Bölge Birliğinden Betül Yaylalı 1. olurken, İzmir Bölge Birliğinden Çağdaş Kurt, Osman Onur Ünlü, Kütahya Bölge Birliğinden Bekir Hasmercan, Konya Bölge Birliğinden Erkan Gediktaş, Kayseri Bölge Birliğinden Mustafa Bolat, Ayşe Harun ve Erzurum Bölge Birliğinden Cenk Pehlivan 2., İzmir Bölge Birliğinden İlknur Kıran, Akın Etçioğlu, Übeyd Fuad Ünver, Antalya Bölge Birliğinden M. Ali Güzeloğlu ve Samsun Bölge Birliğinden Murat Duman 3. sırayı paylaştı.

Eğitimin program yöneticiliğini de Merkez Birliği Eğitim Müdürlüğünden Himmet Barınal ve Fatih Şahin üstlendi.

Read 3052 times Last modified on Cuma, 18 Ocak 2019 12:13

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…