Print this page
Pazartesi, 21 Ocak 2019 00:00

Malatya’da Küçükbaş Hayvancılığın Sorunları Görüşüldü

Written by 
Rate this item
(4 votes)

Malatya Bölge Birliği ile Tarım Kredi Yem Elazığ Şubesi ve Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından koordine edilen toplantı 17 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

Tarım Kredi  Kooperatifleri Merkez Birliği Hayvansal Üretim Müdürü Serkan Çapacı’nın da iştirak ettiği toplantıya, Malatya Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Malatya Tarım ve Orman Müdürü Tahir Macit, TKDK İl Koordinatörü Murat Tunç, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın, Tarım Kredi Yem Elazığ Şube Müdürü Murat Demirci, Bölge Birliği yetkilileri ve Malatya ilinin küçükbaş hayvan yetiştiricileri katıldı. Yoğun katılımın olduğu toplantıda, küçükbaş hayvancılığın sorunları, besi yöntemleri ve küçükbaş hayvan yemlerinin kullanımı ile  çeşitleri hakkında bilgiler verildi.

Küçükbaş hayvan yetiştiricilerinin sorunları ve çözüm yollarının tartışıldığı toplantıdan çok memnun kalan üreticiler, bu ve benzeri toplantıların devam etmesini istediklerini ifade ettiler.

 

 

 

Read 1389 times Last modified on Pazartesi, 21 Ocak 2019 11:22
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…