Perşembe, 24 Ocak 2019 00:00

Tekirdağ Bölge Birliği Araç Filosunu Güçlendirdi

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Filosuna dokuz yeni akaryakıt tankeri dahil ederek araç filosunu güçlendiren Tekirdağ Bölge Birliği ortaklarının akaryakıt ihtiyacını artık daha hızlı karşılıyor.

Araç teslim törenine, Merkez Birliği Denetim Kurulu Üyesi İlhan Saltık, Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, Tekirdağ Bölge Müdürü Ergin Çubukcu, Bölge Birliği yöneticileri ve çok sayıda kooperatif personeli katıldı.

Bölge Müdürü Ergin Çubukcu törende yaptığı konuşmada; “Tarım Kredi Kooperatifleri olarak amacımız ve önceliğimiz ortaklarımızın her türlü tarımsal ihtiyaçlarını en hızlı, en sağlıklı ve en verimli biçimde karşılamaktır. Bu prensipten hareketle ihtiyaç duyduğumuz yatırımları hayata geçiriyoruz. Filomuza kattığımız yeni akaryakıt tankerlerimiz ile ortaklarımızın akaryakıt ihtiyaçlarını daha hızlı bir biçimde karşılamayı amaçlamaktayız. Ortaklarımıza ve Bölge Birliğimize hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı.

Read 1432 times Last modified on Perşembe, 24 Ocak 2019 08:31

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…