Cuma, 08 Şubat 2019 00:00

Mevzuat ve Yetiştirme Eğitiminin 4. Dönemi Tamamlandı

Written by 
Rate this item
(3 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde 2017-2018 yıllarında aday personel olarak göreve başlayan ve kadro sınavına katılan personel için düzenlenen “Mevzuat ve Yetiştirme Eğitimi”nin 4. dönemi tamamlandı.

Aday personelin; mevzuat bilgilerinin geliştirilmesi, işleriyle ilgili pratik ve teorik bilgilerinin artırılması ve işe ait tecrübe kazandırılması amacıyla düzenlenen eğitimin 4. dönemi Ankara Büyük Anadolu Thermal Otelde 3-7 Şubat tarihleri arasında 142 personelin katılımıyla yapıldı.

Merkez Birliği İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, İnsan Kaynakları Müdürü Eyüp Doğan ve Eğitim Müdürü Enver Alparslan Ulu, eğitime katılan aday personelle bir araya geldi. Eğitimler, Uzman Nida Kaya, Uzman Emre Murat Odacıoğlu, Baş Kontrolör Hüseyin Çalışkan, Kontrolör Deniz Özünegüven ve Yönetmen Yardımcısı Çağatay Ceren tarafından verildi.

142 personelin katıldığı eğitimin ardından yapılan sınavda İzmir Bölge Birliğinden Mehmet Aydın 1. olurken, Kayseri Bölge Birliğinden Alper Taşcı 2., İzmir Bölge Birliğinden Burak Akca, Süleyman Ekinci, Hüseyin Bircan, Selin Sılay, Memduh Ulu, Kayseri Bölge Birliğinden  Ahmet Güçıktı ve Mersin Bölge Birliğinden Mehmet Fatih Tekeli 3. sırayı paylaştı.

Eğitimin program yöneticiliğini de Merkez Birliği Eğitim Müdürlüğünden Himmet Barınal ve Fatih Şahin üstlendi.

Read 2500 times Last modified on Cuma, 08 Şubat 2019 12:36

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…