×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Perşembe, 14 Şubat 2019 00:00

Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven Balıkesir’de

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven Balıkesir Bölge Birliğini ziyaret ederek çeşitli kooperatiflerde üreticilerle görüştü. Bitkisel ve hayvansal üretim konularında Balıkesir bölgesinde üreticilerle bir araya gelen Güven’e özellikle Balıkesir kuzusu hakkında bilgi verildi.

Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven ve Hayvansal Üretim Müdürü Serkan Çapacı önce Balıkesir Bölge Birliğine ziyarette bulundular. Güven ve Çapacı’ya Bölge Müdürü Vedat Altın tarafından Balıkesir, Bursa ve Çanakkale illerindeki kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi sunuldu.

Genel Müdür Yardımcısı Güven, Balıkesir Bölge Birliğine bağlı İvrindi ve Gökçeyazı Tarım Kredi Kooperatiflerini de ziyaret ederek üreticilerle görüştü. Kooperatif ortakları ile bir araya gelen Güven’e bölge üreticileri özellikle Balıkesir kuzusu hakkında bilgi verirken yörede üretilen bitkisel ve hayvansal ürün desenleri ile ilgili de bilgi alışverişinde bulunuldu. Güven, üreticilerin hayvan yemleri, küçük ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği, üretimi ile ilgili sahada karşılaştıkları sorunları dinlerken üreticiler de Genel Müdür Yardımcısının ilgisinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Bölge Birliğinde personel ile de bir araya gelen Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven Merkez Birliği Genel Müdürlüğünün projelerinden bahsederek Tarım Kredi Kooperatifleri olarak her zaman üreticinin yanında olduklarını ve bundan sonra da yeni projelerde üreticilere çeşitli alternatifler sunacaklarını ifade etti.

Kooperatif ziyaret ve toplantılarında Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven’e, Bölge Müdürü Vedat Altın, Bölge Müdür Yardımcıları Necati Baydeniz, Selçuk Yavuz ve Vedat Karademir eşlik ettiler.

Zekeriya SAYAR / BALIKESİR

 

 

Read 2162 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…