×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Salı, 26 Şubat 2019 00:00

Şanlıurfa'da 6. “Gıda Tarım Ve Hayvancılık Fuarı”

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

Şanlıurfa’da 21-24 Şubat tarihleri arasında 6. "Gıda Tarım Ve Hayvancılık Fuarı” düzenlendi.

14 bin 500 metrekare kapalı alanda gerçekleştirilen fuarın açılış törenine; Şanlıurfa Vali Yardımcısı Selami Işık, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Çelik, Tarım ve Orman Bakanlığı Arazi Islahı ve Sulama Sistemleri Daire Başkanı Bekir Sıktı Özbek, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Peltek, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Müdürü Raif Atayık, GAPTEAM Müdürü İbrahim Çetiner ve çok sayıda çiftçi katıldı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Birliği ile iştiraklerden; Gübretaş, Bereket Sigorta, Tareks, Tarım Kredi Yem, İmece Plastik şirketleri de fuarda yer alarak hizmetlerini ve ürünlerini ziyaretçilere aktarma fırsatı buldular.

Tarım Kredi standını ziyaret eden heyete; Bölge Müdürü Raif Atayık tarafından faaliyetlerle ilgili bilgi verildi. Atayık, tarım fuarlarının Tarım Kredi Kooperatifleri ve iştiraklerinin faaliyetlerinin çiftçilere tanıtımı açısından çok önemli olduğunu belirtti.

 

 

 

Read 1765 times Last modified on Çarşamba, 27 Şubat 2019 07:19

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…