×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Perşembe, 07 Mart 2019 00:00

Konya Bölge Birliğinde Atama Heyecanı

Written by 
Rate this item
(3 votes)

Konya Bölge Birliği çalışma alanındaki Aksaray, Niğde, Karaman ve Konya illerine bağlı kooperatiflerde göreve başlayacak olan 21’i ziraat mühendisi olmak üzere toplam 37 personelin atama yazıları Konya Birliğinde düzenlenen törenle verildi. 

Konya Bölge Birliği Toplantı salonunda gerçekleştirilen törende, göreve başlayacak olan personele tebligatları; Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu, Bölge Müdür Yardımcıları İsmail Hakkı Bozbıyık, Zeki Boz ve Seyithan Kartbaba tarafından takdim edildi.

Yapılan sınavlarda başarı gösterip atamaya hak kazanan personeli tebrik eden Konya Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu; “Sizlerin çalışma azmi ve heyecanı ile köklü bir kurum olan Tarım Kredi Kooperatiflerinin birikim ve tecrübelerinin bir araya gelmesiyle başarımızın artarak devam etmesini temenni ediyor ve yeni görevlerinizde başarılar diliyorum.” dedi.

Tebligat töreni sonrası göreve yeni başlayacak olan personele oryantasyon eğitimi ile İş Güvenliği ve Sağlığı eğitimi de verildi. 

Mehtap SUCU / KONYA

Read 3143 times Last modified on Perşembe, 18 Nisan 2019 11:16

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…