×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Salı, 12 Mart 2019 00:00

Bakan Pakdemirli Tarım Kredi Standında

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bir dizi açılış ve mitinge katılmak üzere Kütahya’daydı.

Bakan Pakdemirli’ye, ziyareti sırasında Kütahya il protokolü, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven, Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay eşlik etti.

Sevgi Yolu’nda halka hitap eden Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli daha sonra beraberindeki heyet ile tarımsal ürünlerin sergilendiği stantları inceledi. Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği standını ziyaret eden Pakdemirli, ürünler hakkında bilgi alarak kendi elleriyle vatandaşlara Tarım Kredi Birlik ürünlerinden ikram etti.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye eşlik etmek için Kütahya’ya giden Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven Kütahya Bölge Birliğini ziyaret ederek, personel ile bir araya geldi. Güven’e Bölge Müdürü İnci tarafından Bölge Birliği faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

 

 

Read 2686 times Last modified on Salı, 12 Mart 2019 07:21

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…