×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Cuma, 22 Mart 2019 00:00

Konya Tarım Fuarı Kapılarını Açtı

Written by 
Rate this item
(2 votes)

Konya Tarım 2019 17. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, Tarım Kredi Kooperatifleri Konya Bölge Birliği bünyesinde Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinin katılımı ile açıldı.

Tarım Hayvancılık ve mekanizasyon sektörünün öncü temsilcilerinin yeni ürün, hizmet ve teknolojilerini tanıtımı amacıyla; KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi alanında 19-23 Mart tarihleri arasında düzenlenen fuarda Tarım Kredi Standında incelemelerde bulunan Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Tareks Genel Müdürü Burhanettin Topsakal ve Konya Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu’ndan iştirak ürünleri ile ilgili bilgi aldı.

Fuarın açılışına; Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Musa Takımcı, Tareks Genel Müdür Yardımcısı Kamil Yılmaz, Tarım Kredi Yem Pazarlama Müdürü Muhammet Çiğ, Tarım Kredi Yem Kütahya Şube Müdürü Hüseyin Durmuş Gübretaş Genel Müdür Yardımcısı Metin Özyürek, Gübretaş Genel Müdür Yardımcısı Mesut Şenkardeşler, Gübretaş Antalya Bölge Müdürü Hakan Leventoğlu ile Konya Bölge Müdür Yardımcıları Zeki Boz, İ.Hakkı Bozbıyık ve Seyithan Kartbaba da iştirak etti.

Konya Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu, fuarın; ülkemize, tarım sektörüne ve çiftçilerimize hayırlı ve faydalı olması temennisinde bulundu.

 

 

           

 

Read 1790 times Last modified on Cuma, 22 Mart 2019 15:01

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…