×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Perşembe, 11 Nisan 2019 00:00

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Fuarı Malatya’da Açıldı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Malatya Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen ve 10 Nisan 2019 tarihinde ziyaretçilerine kapısını açan Malatya Tarım Fuarı’ında Tarım Kredi Kooperatifleri Malatya Bölge Birliği de yerini aldı.

Fuarın açılış töreninden sonra, Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Aysun Bay Karabulut, Tarım Kredi Kooperatifleri standını ziyaret etti. Ziyaret esnasında Bölge Müdürü Mustafa Altunok tarafından Tarım Kredi Kooperatifleri Malatya Bölge Birliğinin faaliyet alanı ve çalışma konuları hakkında bilgiler verildi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Denetçisi Osman Önder, Malatya Bölge Birliği Yönetim Kurulu üyeleri ve denetçileri ile Bölge Birliği yetkililerinin de katıldığı fuarda, Tarım Kredi Kooperatiflerinin iştiraklerinden Gübretaş, Tarım Kredi Yem ve Tarkim  stant açtı.

14 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek olan Fuarda yer alan Tarım Kredi standı ile, ziyaretçilere kurumun çiftçilere sağlamış olduğu hizmetler ile ürünlerin tanıtımları gerçekleştiriliyor.

Read 1817 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…