×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Pazartesi, 22 Nisan 2019 00:00

2019 Yılı Yetki ve Sorumluluk Kursu 1. Dönemi Tamamlandı

Written by 
Rate this item
(10 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Teşkilatında imza yetkisi olmayan personele yönelik gerçekleştirilen ‘Yetki ve Sorumluluk Kursu’nun 2019 yılı 1. dönemi tamamlandı. Kurs bitiminde gerçekleştirilen yazılı sınavda Kütahya Bölge Birliğine bağlı Altıntaş Tarım Kredi Kooperatifinde görev yapan Ahmet Yasin Çelik birinci oldu.

Merkez Birliği İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen yetki ve sorumluluk kurslarının 2019 yılı 1. dönemi 8-19 Nisan tarihleri arasında Yumurtalık Eğitim ve Dinlenme Tesisleri’nde 49 personelin katılımıyla gerçekleştirildi.

19 Nisan’da gerçekleştirilen yazılı sınavda başarılı olan personelin mülakatında; Komisyon Başkanı olarak İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, Komisyon Üyesi olarak da İnsan Kaynakları Müdürü Eyüp Doğan ve Mersin Bölge Müdür Yardımcısı İsa Güler yer aldı.

Kredi mevzuatının Kontrolör Deniz Özünegüven, Kuruluş mevzuatının Kontrolör Mesut Piruzbeyoğlu, Hukukun Kıdemli Avukat Osman Güngör,  Tedarik mevzuatının Birim Müdürü Mert Eser Akçay,  Çalışma mevzuatının Uzman Emre Odacıoğlu, Muhasebenin Yönetmen Çağatay Ceren, Pazarlamanın Yönetmen Yardımcısı Serdar Bozan ve EBYS’nin Yazılım Mühendisi Saner Sümer tarafından anlatıldığı eğitimin program yöneticiliğini de Eğitim Müdürlüğünden Fatih Şahin üstlendi.

 

 

 

 

Read 2764 times Last modified on Pazartesi, 22 Nisan 2019 07:46

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…