×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Pazartesi, 22 Nisan 2019 00:00

TARSİM Genel Müdüründen Malatya Bölgeye Ziyaret

Written by 
Rate this item
(0 votes)

TARSİM Genel Müdürü Yusuf Cemil Satoğlu ve Bölgeler Müdürü Murat Kaya, Tarım Kredi Kooperatifleri Malatya Bölge Birliğini ziyaret etti.

Ziyarette; TARSİM sigorta prim üretiminin yoğun olduğu Malatya ili ve Bölge Birliği hinterlandında bulunan illerde karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya Bölge Müdürü Yardımcısı Mustafa Koçak, 2018 yılında tabi afetlerden zarar gören kayısı ağaçlarının, eksperler tarafından yapılan hasar tespitlerinin sonucunda, dolu ve don hasarının yanında sigorta kapsamında olmayan fizyolojik sebeplerden kaynaklanan mağduriyetlerin de olduğunu söyledi. Tarım Kredi Kooperatifleri Malatya Bölge Birliğinin çiftçi ve ortaklara verdiği sigorta hizmetlerinin en önemli kısmını tarım sigortalarının oluşturduğunun altını çizen Koçak, bu hizmeti teşkilat olarak çok önemsediklerini söyledi.

Ziyarette, Malatya Bölge Birliği Sigorta Biriminden ilgili personelin yanı sıra TARSİM Malatya Bölge Müdürü Mehmet Ali Doğan da hazır bulundu.

 

Read 1699 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…