×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Cuma, 26 Nisan 2019 00:00

Kütahya Bölge Birliği, Kütahya Tarım Fuarında

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Kütahya Bölge Birliği, 11.Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı (KÜTAF)’na katıldı.

Kütahya Belediyesi fuar alanında düzenlenen fuarın açılışına; Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, Kütahya il protokol üyeleri ve çok sayıda ziyaretçi katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık ve protokol üyeleri Kütahya Bölge Birliği standını ziyaret ederek, Bölge Müdürü İnci’den kurum faaliyetleri ve iştirak ürünleri hakkında bilgi aldılar. Ziyaret esnasında Bölge Müdür Yardımcıları Mehmet Şeker ve Halil Oyan ile Bölge Birliği personeli de hazır bulundu.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Kütahya Bölge Birliği standında, ziyaretçilere kurum faaliyetleri ve imkânları hakkında ilgili birim yetkililerince bilgi verildi. Dört gün sürecek olan 11.Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı (KÜTAF) 28 Nisan pazar günü sona erecek.

Emrah BASTI / KÜTAHYA

 

Read 1703 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…