×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Cuma, 10 Mayıs 2019 00:00

İzmir Bölge Birliğinde Ergenli Hizmet Bürosu Açıldı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

İzmir Bölge Birliğine bağlı Bayındır Tarım Kredi Kooperatifi faaliyet alanında hizmet sunacak Ergenli Hizmet Bürosunun açılışı yapıldı.

Ergenli Mahallesi ve civarında bulunan ortaklara daha iyi hizmet götürebilmek amacıyla Ergenli Hizmet Bürosunun açılışı AK Parti İzmir Milletvekili Avukat Hamza Dağ, Bayındır Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çoban, Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Ekeroğlu ve Mustafa Ali Öz, Bölge Müdürü Mücahit Asalıoğlu, Bölge Müdür Yardımcıları Hasan Akgün ve Mustafa Önol, bölge birliği personeli ile civar kooperatif yetkilileri ve Ergenli çiftçilerinin katılımıyla büyük coşku içerisinde gerçekleştirildi.

3 Mayıs’ta gerçekleştirilen açılışta Bölge Müdürü Mücahit Asalıoğlu “2003 yılında çeşitli sebeplerle kapanan ancak civar mahallere daha iyi hizmet verebilmek,  pasif olan ortaklarımızı canlandırmak ve yeni ortak alarak kooperatifin gücünü artırabilmek adına Ergenli Hizmet Büromuzu açmış bulunmaktayız. Tarımsal ürünleri kiraz başta olmak üzere ağırlıkla meyvecilik olan bu bölgede şirket elemanlarımız tarafından bilgilendirme eğitimleri ve toplantıları yapılacaktır.   İzmir Bölge Birliği olarak bundan böyle çiftçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gerekli çalışmalar yapılarak hizmet büroları açılışlarına devam edilecektir” dedi.

Oktay KAZANCI / İZMİR

 

 

 

 

Read 1150 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…