Print this page
Salı, 28 Mayıs 2019 00:00

Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka’dan Erzurum Bölgeye ziyaret

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Erzurum Bölge Birliğini ziyaret ederek faaliyetleri yerinde inceledi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya ile Disiplin ve Özlük İşleri Müdürü Fırat Sungur, Erzurum Bölge Birliğini ziyaret ederek, Bölge MüdürüAli Karaarslan’dan Bölge Birliği faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, amaçlarının Tarım Kredi Kooperatiflerini daha iyi yerlere getirmek olduğunu belirterek, “İdareciler ve çalışanlar olarak hep birlikte bu kurumun gerçek sahibi olan Türk çiftçisine en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Çiftçiye hizmet etmek ve Tarım Kredi Kooperatiflerini layık olduğu yere taşımak hepimizin görevi olmalıdır. Bunun için Kooperatif, Bölge ve Merkez Birliği olarak birlikte çalışıp güvenli yürüyerek büyüyeceğiz. Hedefimiz ortakların memnuniyetidir. Ortak varsa kooperatifler var. Çiftçi varsa bizler varız.” dedi.

Öte yandan, Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, Disiplin ve Özlük İşleri Müdürü Fırat Sungur, Merkez Birliği Müfettişi Mehmed Agah Ayık, Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı A.Rıfat Bezginoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Avcıoğlu, Erzurum Bölge Birliğinin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.

İftar yemeğinde; Erzurum Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerden, 2018 yılı kurumsal performans sıralamasında ilk üçe giren Aşkale, Bölükbaş ve Taşlıçay Tarım Kredi Kooperatiflerinin plaketleri ile Bölge Birliğinde çalışmakta iken emekliye ayrılan Mehmet Karadenizin’e, kuruma yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi verildi.

Read 2027 times Last modified on Pazartesi, 17 Haziran 2019 12:18
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…