Salı, 18 Haziran 2019 00:00

Başkan Kacır Balıkesir Bölgede

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Balıkesir Bölge Birliği faaliyet alanında bulunan bazı kooperatif ve iştirakleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, bazı kooperatif ve iştiraklerin faaliyetlerini yerinde görmek için Balıkesir Bölge Birliğini ziyaret etti. Başkan Kacır’a Balıkesir Bölge Müdürü Vedat Altın tarafından Bölge Birliğinin çalışmaları hakkında bilgi sunuldu.

Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ekip öncelikle Gömeç ve Altınova Tarım Kredi Kooperatiflerini ziyaret etti. Başkan Kacır kooperatiflerde personel ile görüşerek kooperatiflerin faaliyetlerini yerinde inceledi.

Başkan Kacır daha sonra beraberindekilerle Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinden Tareks Tarım Ürünleri şirketinin Altınova’da faaliyet gösteren ‘mısır araştırma ve ıslah istasyonu’ ile ‘hibrit mısır tohumluğu işleme ve paketleme tesisi’ni ziyaret etti. Fabrikada incelemelerde bulunan Başkan Kacır’a tesisin faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Zeytin işleme ve zeytinyağı üretimi konusunda marka haline gelen Tarım Kredi Birlik şirketinin Gömeç’te bulunan ‘zeytin ve zeytinyağı işleme fabrikası’ndaki çalışmaları da yerinde inceleyen Kacır, Balıkesir Bölge Birliğinin ortak ürünlerini değerlendirme kapsamında büyük çaba sarf ettiğine dikkat çekerek yetkililere teşekkür etti.

Balıkesir Bölge Birliği Olağan Yönetim Kurulu toplantısının Kepez Tarım Kredi Kooperatifinde yapılmasından dolayı Başkan Kacır Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ile de bir araya geldi.

Toplantı sonrası Başkan Kacır, Balıkesir Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdürü Vedat Altın ve Bölge Müdür Yardımcısı Necati Baydeniz ile Çanakkale Merkeze bağlı Kepez, Gökçalı, İntepe ve Çanakkale Tarım Kredi Kooperatiflerine ziyarette bulunarak, personelden çalışmaları hakkında bilgi aldı.  

Zekeriya Sayar / BALIKESİR

Read 2255 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…