Print this page
Cuma, 21 Haziran 2019 00:00

Şanlıurfa Bölgede ürün alımları tüm hızıyla sürüyor

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç, 2019 yılı üretim sezonunda Türkiye Makarna Sanayicileri Derneği üyesi makarna fabrikaları için makarnalık buğday alımı yapan kooperatifleri ziyaret ederek yetkililerden süreçle ilgili bilgi aldı.

Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç’a makarnalık buğday alımları kapsamında gerçekleştirilen Hilvan ve Siverek kooperatiflerinin ziyaretinde Şanlıurfa Bölge Müdürü Raif Atayık, Sözleşmeli Üretim ve Ürün Değerlendirme Müdürü Mehmet Erol ve Bölge Müdür Yardımcısı İdris Akkaya eşlik etti.

Kooperatif ziyaretlerinde, Şanlıurfa Bölge Birliği faaliyet alanında başlanan makarnalık buğday alımlarının ülkeye, bölgeye ve Türk tarımına hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunuldu.

Yetkililer ayrıca Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinden Tarım Kredi Birlike ait Kahta Badem İşleme Tesisini de ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi ve faaliyetler hakkında bilgi aldılar.

Ceyhan KUZAYTEPE / ŞANLIURFA

Read 1380 times Last modified on Cuma, 21 Haziran 2019 07:11
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…