Salı, 02 Temmuz 2019 00:00

Tarım Kredi, ortak ailelerinin zor gününde yanında

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Kayseri Bölge Birliğine bağlı Güneşli Tarım Kredi Kooperatifi ortağı Halim Yavaş’ın elim bir trafik kazasında hayatını kaybetmesi sonucu varislerine 200 bin TL tazminat ödendi.

Kayseri Bölge Müdür Yardımcısı İbrahim Onursoy, Sigortacılık ve Risk Yönetmenliği Yönetmeni Abdullah Bahadır ve Güneşli Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Orhan Kayhan ile acılı ortağın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Bölge Müdür Yardımcısı İbrahim Onursoy, tüm sigorta gruplarında faaliyet gösteren Tarım Kredi Kooperatiflerinin 18-75 yaş aralığındaki ortaklarına hayat sigortası yaparak; ortağın vefatı durumunda borcunun silinmesi, kaza sonucu vefatı durumunda da aileye tazminat ödenmesi şeklinde destek olduğunu ifade etti.

Vefat eden Ortak Halim Yavaş’ın eşi ve oğlu da ziyaretçilere teşekkür ederek, Tarım Kredi Kooperatiflerinin bu zor günlerinde yanlarında olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Salih Semih ÖZER / KAYSERİ

 

 

 

Read 1766 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…