Print this page
Salı, 02 Temmuz 2019 00:00

Başkan Kacır kooperatif ziyaretlerine devam ediyor

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Ankara Bölge Birliği faaliyet alanında bulunan bazı kooperatifleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Can, Ankara Bölge Müdürü Veli Altunkaş ve Merkez Birliği Yönetim Kurulu Büro Müdürü Gökhan Acar ile Ankara Bölge Birliğine bağlı Ankara, Çankırı, Çorum ve Kastamonu’da bulunan kooperatifleri ziyaret etti. Bölge Müdürü Altunkaş, Başkan Kacır’a kooperatifler ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Akyurt, Haymana, Şıhali, Polatlı, Ayaş, Beypazarı, Sungurlu, Abdalata, Çorum, Osmancık, Tosya, Çankırı, Elmadağ ve Hasanoğlan Kooperatiflerine giden Kacır ve Altunkaş kooperatiflerde personel ile görüşerek, faaliyetleri yerinde inceledi. Başkan Kacır ayrıca ürün değerlendirme çalışmaları kapsamında tarla ve tesisleri de gezerek, çiftçileri dinledi.

Read 2145 times Last modified on Salı, 02 Temmuz 2019 11:17
Erdem Aksu

Latest from Erdem Aksu

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…