Print this page
Pazartesi, 08 Temmuz 2019 00:00

Mevzuat ve Yetiştirme Kursunun 5. Dönemi Başladı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Merkez Birliğince düzenlenen 5. dönem ‘Mevzuat ve Yetiştirme Kursu’nun açılışı Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Merkez Birliği İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Eğitim Müdürlüğü tarafından, Bölge Birliklerinde görev yapan aday personele yönelik ‘Mevzuat ve Yetiştirme Kursu’ düzenlendi.

Büyük Anadolu Otelde gerçekleştirilen ve 8-19 Temmuz tarihlerini kapsayacak kursun açılışında Genel Müdür Fahrettin Poyraz ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı Davut Arpa kursiyerlerle bir araya geldiler.

Eğitimin hem kurum hem de aday personel açısından hayırlı olması temennisinde bulunan Genel Müdür Poyraz, kursiyerlerden merak ettikleri her konuyu eğitimcilere sormalarını istedi.  

Aday personele, kurumda görev yaptıkları sürece kendilerine hedefler belirlemeleri gerektiğini söyleyen Poyraz, çalışmalarını da bu hedefler doğrultusunda gerçekleştirmeleri konusunda tavsiyede bulundu.

Çalışma mevzuatının; Eğitim Müdürü Emre Odacıoğlu, kredi mevzuatının; Başkontrolör Deniz Özünegüven, muhasebenin; Yönetmen Çağatay Ceren ve Yönetmen Yardımcısı Tümer Özlü, hukukun; Avukatlar Zübeyde Özcan Bütün ve Emirhan İşkür, kuruluş mevzuatının Uzman E.Alparslan Ulu, E-koop’un; Yönetmen Yardımcısı Harun Mesci, EBYS’nin; Yazılım Mühendisi Saner Sümer, sigortanın; Sigorta ve Risk Yönetimi Müdürü Seyfettin Tosun ve Yönetmen Yardımcısı Serdar Adikti tarafından anlatıldığı kursun program yöneticiliğini de Eğitim Müdürlüğünden Yönetmen Yardımcıları Fatih Şahin ile Aysel Seyhan üstlendi.

 

Read 3389 times Last modified on Pazartesi, 08 Temmuz 2019 13:10
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…