Print this page
Pazartesi, 22 Temmuz 2019 00:00

Aday personele yönelik düzenlenen mevzuat kursu sona erdi

Written by 
Rate this item
(0 votes)

2019 yılında Ankara, Konya, Kütahya ve Balıkesir Bölge Birliklerinde istihdam edilen 178 aday personele yönelik düzenlenen Aday Personel Mevzuat ve Yetiştirme Kursu, değerlendirme toplantısı ile sona erdi.

Toplantıya Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, KOOP-İŞ Sendikası Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Murat Türkekul, Ankara Şube İdari Sekreteri Talat Yılmaz, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Eğitim Müdürü Emre Murat Odacıoğlu ve Kredi Mevzuatı Eğitimcisi Deniz Özünegüven katıldı.

Toplantıda Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, aday personele iş yaşamlarında ve özel yaşantılarında başarılar dileyerek, düzenlenen eğitim programının yaklaşan kadro sınavında da kendilerine kolaylık sağlayacağını ifade etti.

Mevzuatı bilerek uygulamanın personelin kendisini ve kurumu geliştirebilmesi yönünden önem arz ettiğini vurgulayan Saka, ‘ortaklar varsa biz varız’ düsturuyla hareket edilmesi gerekliliğine dikkati çekti.

Saka, kooperatifçiliğin çok önemli bir iş olduğunu, bu işin sevilerek yapılması gerektiğini ifade ederek, sevilmeden çalışılan hiçbir ortamda mutlu olunamayacağını ve buna bağlı olarak da verimli çalışılamayacağını vurguladı.

KOOP-İŞ Sendikası Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Murat Türkekul ise sendika ve personelin özlük hakları ile ilgili bilgi verdi.

Read 3141 times Last modified on Pazartesi, 22 Temmuz 2019 12:15
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…