Cuma, 02 Ağustos 2019 00:00

Genel Müdür Poyraz’dan Trabzon ziyareti

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, PTT iş birliği ile başlatılan Tarım Kredi Ortak Kart Projesi’nin ilk uygulaması için gittiği Trabzon’da bazı ziyaretler gerçekleştirdi.

Genel Müdür Poyraz Trabzon programı kapsamında öncelikle Tarım Kredi kooperatifleri iştiraki Bereket Sigortanın Trabzon Bölge Temsilciliğini ziyaret etti. Poyraz burada sigorta faaliyetleri konusunda Bereket Sigorta Genel Müdürü Mahmut Güngör’den bilgi aldı. 

Trabzon Bölge Birliği faaliyet sahasında bulunan Yomra, Arsin, Araklı ve Of Tarım Kredi Kooperatiflerini de ziyaret ederek çalışanlarla sohbet eden Poyraz, faaliyetler hakkında Trabzon Bölge Müdürü Süleyman Eğilmez’den bilgi alırken çalışmaları da yerinde inceleme fırsatı buldu.

Poyraz daha sonra Tarım Kredi Birlik’in çay paketleme işlerini de yapan Of Özçay Tarımsal Kalkınma Kooperatifine ait çay işleme tesislerine geçti. Burada tesisin üretim çalışmalarına ilişkin bilgi alan Poyraz, yeni harman çayların işlenme süreçlerini inceledi.

Ziyaretlerde Genel Müdür Poyraz’a, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bağcı, Krediler ve Finansman Daire Başkanı Ali Rıza Akpınar, Bilgi İşlem Daire Başkanı Ali Akgül, Trabzon Bölge Müdürü Süleyman Eğilmez ve Tareks Tohumculuk Genel Müdürü Burhanettin Topsakal eşlik etti.

Read 1531 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…