Salı, 01 Ekim 2019 00:00

Tarım Kredi, TÜYAP 5. Samsun Tarım Fuarında

Written by 
Rate this item
(0 votes)

TÜYAP 5. Samsun Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 25-29 Eylül tarihleri arasında düzenlendi.

Karadeniz bölgesinin en büyük tarım fuarı olma özelliğini taşıyan Samsun Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 50 binin üstünde misafiri ağırlarken, Tarım Kredi Kooperatiflerinin açmış olduğu stant da ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Müdürü Erol Apaydın, tarım fuarlarının, sektördeki teknolojik gelişmeler ile tarımsal üretime yönelik finansman imkânları ve devlet desteklerinin yakından takip edildiği, sektör temsilcileri ile üretici ve tüketicilerin buluştuğu önemli organizasyonlar olduğunu belirterek, “Tarımsal faaliyetlerin yoğun olarak gerçekleştirildiği Samsun ilimizde yapılan 5. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı üreticilerimizle buluşma açısından bir fırsat oldu” dedi.

Tarım Kredi Kooperatifleri standını ziyaret eden tüm üreticilere teşekkürlerini ileten Apaydın, Samsun Bölge Birliği olarak bu tip organizasyonları desteklediklerini kaydetti.

Fuarda, Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Milletvekili Kemal Zeyrek, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlçe Belediye Başkanları, yörede bulunan kamu kurumlarının müdürleri ve bürokratlar, Tarım Kredi standını ziyaret ederek, sergilenen ürünler hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Read 1063 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…