Perşembe, 19 Aralık 2019 00:00

Tarım Kredi Kooperatifleri Yerli Market Haftası Fuarında

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, İstanbul Perakendeciler Derneği (PERDER) ve PİN Grup organizasyonuyla bu yıl 5.’si düzenlenen Yerli Market Haftasına katıldı.

Yerel ve yerli işletmelerin birbirlerini tanımaları, dayanışma ve paylaşımda bulunmaları amacıyla İstanbul Perakendeciler Derneği (İstanbul PERDER) ve Pin grup işbirliği ile İstanbul’da Yerli Market Haftası Fuarı düzenlendi.

“Birlikte daha güçlüyüz” sloganıyla gerçekleştirilen ve sektör temsilcilerinin buluşturan Fuara Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Birliğine bağlı 67 sayılı Birgi, Konya Bölge Birliğine bağlı 1934 sayılı Gölcük, Antalya Bölge Birliğine bağlı 1074 Sayılı Gazipaşa, Samsun Bölge Birliğine bağlı 2034 sayılı Taşova ve Gaziantep Bölge Birliğine bağlı 1839 sayılı Elbeyli Tarım Kredi Kooperatifleri ile Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanlığı personeli katıldı.

Ülke ekonomisinin ve perakende sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla yapılan fuarda Kooperatif ortaklarınca üretilen yöresel ürünlerin sergilendiği stantlara ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.

İstanbul PERDER yetkilileri, fuara katılım sağlayan Kooperatiflere Yerli Market Haftası anısına plaket taktim etti.

Read 1982 times Last modified on Cuma, 20 Aralık 2019 08:45

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…