Print this page
Perşembe, 02 Ocak 2020 00:00

Tarım Kredide kadro kursu heyecanı

Written by 
Rate this item
(3 votes)

İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Eğitim Müdürlüğünce, Bölge Birliklerine bağlı kooperatiflerde aday personel olarak görev yapan, personele yönelik kadro kursu düzenlendi.

Tekirdağ, Balıkesir, Kütahya, Gaziantep ve Mersin Bölge Birliklerinde 2019 yılında işe başlayıp 6 aylık çalışma süresini dolduran 186 personel için kadro kursu gerçekleştirildi.

16-27 Aralık 2019 tarihlerini kapsayan eğitim programında kredi mevzuatı, muhasebe, hukuk ve pazarlama derslerine ağırlık verilirken çalışma, kuruluş ve tedarik mevzuatı dersleri de yer aldı.

Kursun son günü olan 27 Aralık’ta gerçekleştirilen kadro sınavı için oluşturulan komisyonda; İnsan Kaynakları Müdürü Eyüp Doğan, Eğitim Müdürü Emre Murat Odacıoğlu, Disiplin ve Özlük İşleri Müdürü İrfan Çalışan ile Yönetmenler M. Fatih Arslan, Fatih Şahin ve Ümit Tanrıöven yer aldı.

Eğitimlerin, Müdür Emre Murat Odacıoğlu, Merkez Birliği Uzmanları E. Alparslan Ulu, Serkan Çapaci ve Deniz Özünegüven, Avukatlar Emirhan İşkür ve Sümeyye Tunç, Yönetmenler Tümer Özlü ve Umut Sayın tarafından verildiği programın yöneticiliğini de Eğitim Müdürlüğü’nden Yönetmen Fatih Şahin ile Yönetmen Yardımcısı Aysel Seyhan üstlendi.

 

Read 2836 times Last modified on Perşembe, 02 Ocak 2020 09:10
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…