Salı, 04 Şubat 2020 00:00

İmece Plastik teknoloji yatırımlarına devam ediyor

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinden İmece Plastik, modern üretim teknolojilerini ortaklarımızın hizmetine sunmaya ve Capex yatırımlarını artırma yolundaki çalışmalarına devam ediyor.

 

Ülkemizin tarımsal film ve sulama sistemleri sektörünün öncü ve lider kuruluşu olan İmece Plastik, ülke tarımını ve çiftçileri teknolojik çözümler ile buluşturuyor. Seracılık ve sulama sistemleri konusunda, çiftçilerin ihtiyaçlarını dünya standardında üretimiyle temin eden İmece Plastik, yeni yatırımlarına devam ediyor.

Yuvarlak damla sulama borusu üretiminde yenilenen makine parkuru ile bir üst üretim teknolojisine geçiren İmece Plastik, sulama sistemleri üretiminde verimlilik artışı sağladı.

2020 yılında da sürekli gelişim projeksiyonu ile teknolojilerini güncelleyen İmece Plastik, Capex yatırımlarını artırarak modern üretim teknolojilerini ülke çiftçisinin hizmetine sunuyor.

Yeni yatırımlar hakkında değerlendirmede bulunan İmece Plastik Genel Müdürü Ferdi Fatih Sever, “İmece Plastik, ülke tarımına sürekli katma değer sağlamaya, döngüsel ekonomiyi göz önünde tutup, ülkemiz kaynaklarını daha verimli kullanarak yerli üretime destek olmaya, Türk çiftçisinin verimlilik ve kazancını artırmaya yönelik atılım ve yatırımlara hız kesmeden devam edecektir” dedi.

Read 724 times Last modified on Salı, 04 Şubat 2020 08:44

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…