Cuma, 20 Mart 2020 00:00

Tarım Kredi Kooperatiflerinde koronavirüse karşı ilaçlama yapıldı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez ve Bölge Birlikleri ile Kooperatif hizmet binalarında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında dezenfeksiyon gerçekleştirildi.

Tarım Kredi Kooperatiflerinde koronavirüse karşı alınan tedbirler kararlı bir şekilde uygulanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Merkez Birliği, Bölge Birlikleri ve kooperatiflerin hizmet binalarında servis odaları ve toplu kullanım alanları detaylı olarak dezenfekte edildi.

Özellikle sık ve/veya ortak kullanılan, temas edilen çalışma alanları, araçlar, cihazlar ve ekipmanlar başta olmak üzere ofislerde hijyen ve temizlik sağlandı. Lavabo, tuvalet, banyo, merdiven kenarlıkları, musluk, yemekhaneler, yatakhaneler, asansörler vb. ortak kullanım alanlarının dezenfekte edilerek hijyen şartlarına azami uyulması için tedbirler alındı. Kurum personeline konu ile ilgi bilgilendirme çalışmaları yapıldı.

Read 1290 times Last modified on Cuma, 20 Mart 2020 14:06

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…