×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/250
Pazartesi, 13 Ağustos 2018 00:00

Genel Müdür Poyraz’dan Antalya Ziyareti

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz incelemelerde bulunmak ve eğitim toplantısına katılmak üzere Antalya Bölge Birliğini ziyaret etti.

Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz  Antalya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerdeki personele yönelik olarak gerçekleştirilen ‘Pazarlama ve Performans İstişare Toplantısı’ eğitiminin açılışına katıldı.

Eğitim toplantısına Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz’ın yanı sıra; Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ethem Üstüner, Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven, Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç, Merkez Birliği Strateji Geliştirme ve Koordinasyon Müdürü  A. Harun Kırmızı, Pazarlama Müdürü Emir Gaffar Ateş,  Bölge Müdürü Yakup Kasal, Bölge Müdür Yardımcıları Sezai Yıldırım ve Nadir Yüksel ile kooperatif yetkilileri iştirak etti.

Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz toplantı açılışında yaptığı konuşmada; “Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz ve bu zor dönemi el birliği ile atlatacağız. Tarım Kredi Kooperatifleri olarak köklü bir geçmişe ve geleneğe sahibiz. Bu kurumu hep birlikte daha da geliştirip güçlendireceğiz. Bu manada çeşitli çalışmalarımız devam etmektedir. Öğrenmenin yaşı yoktur. Eğitimler bizim için önemlidir. Bugün burada verilecek eğitimin sizlere faydalı olacağını düşünüyorum. İster yönetici ister yönetilen, ister pazarlayan, isterse bu pazarlanan malı alan müşteri konumunda olunsun, konusu farklı kavramlarla anlatılsa da bu eğitim sürecinin konusu insandır. Sizlere çalışmalarınızda başarılar dilerim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Eğitim toplantısı kapsamında Antalya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerden çeşitli faaliyet konularında başarı gösteren kooperatif yetkililerine plaket verildi.

Toplantı sonrası Antalya Bölge Birliğini ziyaret eden Genel Müdür Poyraz, Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyeleriyle toplantı yaptıktan sonra personel ile sohbet etti.

Ardından Antalya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatifleri ziyaret eden Poyraz, çalışmalar hakkında bilgi alıp başarılar diledi.

Umut Furkan ULUTAŞ / ANTALYA

 

Read 1500 times Last modified on Cuma, 31 Ağustos 2018 12:46

Fotoğraf Galerisi

{gallery}250{/gallery}

1 yorum

  • Çarşamba, 19 Eylül 2018 14:02 Yorum Yapan: asdas

    asdasd

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…