Cumartesi, 25 Nisan 2020 00:00

Ramazan yardımlarına Tarım Kredi eli

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

Vatandaşa sağlıklı gıda alternatifleri sunan Tarım Kredi Kooperatifleri, ürünlerinin Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmesi için ePttAVM ile işbirliğine gitti.

İçişleri Bakanlığının genelgesi kapsamında başlayan sokağa çıkma kısıtlaması uygulaması Ramazan ayının ilk üç gününü de kapsadığı için Ramazan yardımlarının vatandaşlara sağlıklı bir şekilde ulaştırılabilmesi için Ramazan yardımları da e-ticaret ortamına taşındı.

Tarım Kredi Kooperatifleri ile ePttAVM arasında yapılan işbirliği kapsamında Tarım Kredi Kooperatifleri ürünlerinden hazırlanan bir yardım kolisi, PTT iştiraki olan yerli e-ticaret sitesi ePttAVM üzerinden satışa sunuldu. İsteyen hayırsever vatandaş, bu yardım kolisini internetten sipariş edebilecek ve PTT Kargo da, sokağa çıkış kısıtlaması bulunmayan personelle yardımı evlere ulaştırarak sofraları bereketlendirecek.

Kısıtlamanın uzatılması ya da hafta sonlarında devam etmesi halinde Ramazan ayı boyunca aynı sistem işlemeye devam edecek.

ePttAVM’nin standart Ramazan paketinde Tarım Kredi Kooperatiflerine ait çay, ayçiçek yağı, un, bulgur, mercimek, nohut, küp şeker, salça, makarna, tel şehriye, zeytin ve fındık kreması yer alacak.

Read 1899 times Last modified on Cumartesi, 25 Nisan 2020 10:11

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…