Super User

Mersin Bölge Birliğinde Bölge Müdürü olarak göreve başlayan Caner Çelebi, Bölge Müdür Yardımcıları ile birlikte kooperatif yetkilileriyle bir araya geldi.

Bölge Birliğine bağlı Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerinde faaliyet gösteren kooperatif yetkilileri ile bir araya gelen Bölge Müdürü Caner Çelebi, kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Bölge Müdürü Çelebi ayrıca Erzin Tarım Kredi Kooperatifini de ziyaret ederek faaliyetleri yerinde inceledi.

YAPILAN SINAVLARI KAZANAN ADAYLARIN DİKKATİNE

İzmir ve Erzurum Bölge Birliklerimize bağlı Kooperatiflerde çalıştırılmak üzere yapılan sınavı asıl olarak kazanan adayların 02.09.2019 tarihinde saat 09.00’da atama yazılarını almak üzere Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir / Erzurum Bölge Birliği Müdürlüğünde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adaylar söz konusu program akabinde aşağıda belirtilen belgeleri aynı gün (02.09.2019) teslim edeceklerdir.

ADAYLARIN TAMAMLAMASI GEREKEN EVRAKLAR

 1. Nüfus Cüzdanının tasdikli sureti
 2. Öğrenim belgesinin aslı veya tasdikli sureti
 3. Adli Sicil kayıt belgesi
 4. İkametgâh ilmühaberi
 5. Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak sağlık raporu
 6. (Erkek adaylar için) Askerlik terhis belgesi veya tecil belgesinin aslı veya tasdikli sureti
 7. 6 adet vesikalık fotoğraf

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

 • Adayların 02.09.2019 tarihine kadar İŞ KUR kaydı yaptırmaları gerekmektedir.
 • Adaylar, hazırlayacakları belgeleri tebligat töreninden sonra göreve başlayacakları Bölge Birliğine teslim edeceklerinden, söz konusu belgeler ile birlikte 02.09.2019 tarihinde Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir / Erzurum Bölge Birliği Müdürlüğünde hazır bulunmaları gerekmektedir.
 • 02.09.2019 tarihinde tören de yapılacağından, adayların uygun kıyafetle gelmeleri gerekmektedir.
 • Ayrıca, tebligat töreninin ardından tanıtım programı yapılacak olup, 03.09.2019 – 06.09.2019 tarihleri arasında Bölge Birliğinde adaylara oryantasyon eğitimi verilecektir. (Oryantasyon Eğitimi ile ilgili bilgilendirme Bölge Birliği tarafından yapılacaktır.)

 

İZMİR BÖLGE BİRLİĞİ

Adres: Gazi Bulvarı No : 67  35230 Çankaya/İZMİR

Telefon: 0 232 446 86 01-02

 

ERZURUM BÖLGE BİRLİĞİ

Adres: Atatürk Bulvarı Yunus Emre Mah. Yenişehir Kavşağı NO:1    25070 Palandöken-ERZURUM

Telefon: 0 442 315 60 37

Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Birliği, faaliyet alanındaki ortaklara daha iyi hizmet götürebilmek amacıyla yeni temin ettiği 11 araç ile filosunu genişletti.

İzmir Bölge Birliğine bağlı Eskioba, Yatağan, Sarayköy, Canlı, İncirliova, Selçuk, Ula, Muğla, Goncalı, Akköy ve Tavas Tarım Kredi Kooperatiflerinde kullanılmak üzere temin edilen; 3 adet Ford Transit 350L kamyonet, 1 adet Isuzu Npr 3D kamyon, 1 adet Isuzu N-wide long kamyonet ve 6 adet Isuzu N-wide kamyonet, düzenlenen törenle kooperatif yetkililerine teslim edildi.

Araç teslim törenine, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çoban, İzmir Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdürü  Mehmet Aksoy, Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Akgün ve firma temsilcileri katıldı.

Bölge Müdürü Mehmet Aksoy törende yaptığı konuşmada kooperatiflerin ihtiyaç duyduğu araçların kooperatifler ve ortaklar için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kadir ARIOĞLU / İZMİR

 

 

Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerde, hizmet içi eğitim kapsamında 2017-2018 yılında istihdam edilen ziraat mühendisi ve kooperatif görevlilerine yönelik eğitim düzenlendi.

Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Akgün ile eğitim merkezini ziyaret eden Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, “Eğitime katılan değerli mesai arkadaşlarımızın ihtiyacı olan hizmet içi eğitimler süreklilik arz edecek şekilde devam edecek. Bundan sonraki süreçte Bölge Birliğimizin istikbal vaad eden siz değerli çalışanlarından üstün gayret ve çalışma bekliyor, eğitimimizin kurumumuz ve çalışma arkadaşlarımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Menemen UTAEM eğitim merkezinde 31 Temmuz-02 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitimde; Ege Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nazan Günay, Biga İİBF Dekan Yardımcısı Doç. Dr.Yusuf Yiğit, iletişimci Evrim Topkaya, Bölge Müdür Yardımcıları Murat Yıldırım, Mustafa Önol, Bölge Kıdemli Avukatı Erdinç Mutlu Kırca, Başkontrölörler Ali İhsan Yulaf, Murat Toğru, Ceyhun Asyalıoğlu, Koop-İş Sendikası İzmir Şube Başkanı Umut Başyayla, Söke Kooperatif Müdürü Nihat Çiftçi eğitimci olarak görev aldılar.

Kadir ARIOĞLU / İZMİR

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, PTT iş birliği ile başlatılan Tarım Kredi Ortak Kart Projesi’nin ilk uygulaması için gittiği Trabzon’da bazı ziyaretler gerçekleştirdi.

Genel Müdür Poyraz Trabzon programı kapsamında öncelikle Tarım Kredi kooperatifleri iştiraki Bereket Sigortanın Trabzon Bölge Temsilciliğini ziyaret etti. Poyraz burada sigorta faaliyetleri konusunda Bereket Sigorta Genel Müdürü Mahmut Güngör’den bilgi aldı. 

Trabzon Bölge Birliği faaliyet sahasında bulunan Yomra, Arsin, Araklı ve Of Tarım Kredi Kooperatiflerini de ziyaret ederek çalışanlarla sohbet eden Poyraz, faaliyetler hakkında Trabzon Bölge Müdürü Süleyman Eğilmez’den bilgi alırken çalışmaları da yerinde inceleme fırsatı buldu.

Poyraz daha sonra Tarım Kredi Birlik’in çay paketleme işlerini de yapan Of Özçay Tarımsal Kalkınma Kooperatifine ait çay işleme tesislerine geçti. Burada tesisin üretim çalışmalarına ilişkin bilgi alan Poyraz, yeni harman çayların işlenme süreçlerini inceledi.

Ziyaretlerde Genel Müdür Poyraz’a, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bağcı, Krediler ve Finansman Daire Başkanı Ali Rıza Akpınar, Bilgi İşlem Daire Başkanı Ali Akgül, Trabzon Bölge Müdürü Süleyman Eğilmez ve Tareks Tohumculuk Genel Müdürü Burhanettin Topsakal eşlik etti.

Sayfa 1 / 34
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…