Yazdır

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı’nı Sivas’ta Yaptı

0kapakMerkez Birliği Yönetim Kurulu, Ekim ayı toplantısını Sivas Bölge Birliğinde yaptı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu’nun 2017 yılı Ekim ayı toplantısı; Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü Başkanlığında, Merkez Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Genel Müdür Ayhan Karayama’nın katılımıyla 28 Ekim’de Sivas Bölge Birliği hizmet binasında gerçekleştirildi.

Toplantı için Sivas’ta bulunan Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü başkanlığındaki heyet öncelikle Sivas Bölge Birliğini ziyaret ederek Bölge Müdürü İsmail Köse’den Bölge Birliği çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısına Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama da katıldı.

Bölge Birliğine yeni alınan üç adet mazot tankeri için kurban kesim törenine katılarak tankerlerin Bölge Birliğine hayırlı olması temennisinde bulunan heyet, daha sonra Sivas Bölge Birliği hinterlandında bulunan birim kooperatifler ve ürün alım merkezlerinde incelemelerde bulunarak Bölge Müdürü Köse ve kooperatif çalışanlarından faaliyetlerle ilgili bilgi aldı.

Diğer yandan toplantıya katılmak üzere Sivas Bölge Birliği’nde bulunan Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü ve Genel Müdür Ayhan Karayama’ya Bölge Müdürü Köse tarafından birer hediye takdim edildi.

Cebrail KEKEÇ / SİVAS