Print this page
Çarşamba, 11 Aralık 2019 00:00

Vakıflar Genel Müdürlüğü ile işbirliğinde 10. yıl

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Vakıflar Genel Müdürlüğü ile işbirliğinin 10. yılı dolayısıyla Genel Müdür Dr. Adnan Ertem’i ziyaret ederek, iki kurum arasındaki mevcut işbirliği ve ortak çalışma alanlarına ilişkin istişarelerde bulundu.

Genel Müdür Fahrettin Poyraz, ziyarette yaptığı değerlendirmede, Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçilerin tarımsal girdi ve kredi ihtiyaçlarını karşılayıp ürünlerini değerlendirirken, aynı zamanda özellikle son dönemde vatandaşlarımız ile kamu ve kurum kuruluşlarının da gıda ihtiyaçlarını karşıladığını söyledi.

Vakıflar Genel Müdürlüğü ile yaklaşık 10 yıldır işbirliği yaptıklarına işaret eden Poyraz, “Vakıflar Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde çiftçilerimizden aldığımız gıda ürünlerini yurt içindeki ve yurt dışındaki ihtiyaç sahiplerine gıda kolileri ile ulaştırıyoruz. Ortak yürüttüğümüz çalışmalarda bizlere her türlü desteği ve kolaylığı sağlayan Vakıflar Genel Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vakıflar Genel Müdürü Dr. Adnan Ertem ise iki kurum arasındaki işbirliğinin artarak devam etmesi temennisinde bulunarak, Genel Müdür Fahrettin Poyraz’a teşekkür etti.

Ziyarette, Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç ile Kurumsal Satış ve Müşteri İlişkileri Müdürü Yasin Dursun da hazır bulundu.

Read 2560 times Last modified on Çarşamba, 11 Aralık 2019 14:51
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…