Çarşamba, 08 Nisan 2020 00:00

Milli Dayanışma Kampanyasına Tarım Kredi desteği

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri de tüm çalışanları ve iştirakleriyle 4 milyon TL destek verdi.

İlk olarak Çin'in Hubey eyaletine bağlı Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa zamanda tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ülkemizde de yayılması ile tedbirler alınmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" diyerek Milli Dayanışma Kampanyası başlattı. Kampanya için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yardım hesabı açılmasının ardından birçok kurum ve kuruluş ile gerek yurtiçi gerek yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız kampanyaya destek vermek için adeta seferber oldu.

Koronavirüs salgını ve bu kapsamda alınan tedbirlerden etkilenen ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını teminen başlatılan kampanyaya Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri de katıldı. Teşkilat genelinde Tarım Kredi Ailesi olarak yardım çalışması başlatan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, Milli Dayanışma Kampanyasına tüm çalışanları ve iştirakleriyle katılarak 4 milyon TL destek verdi.

Read 1867 times Last modified on Çarşamba, 06 Mayıs 2020 06:56

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…