Bereket Emeklilik ve Hayat A.Ş

Temmuz 2011 tarihinde kurulan Bereket Emeklilik ve Hayat A.Ş Türkiye’nin ilk faizsiz Bireysel Emeklilik Şirketidir. 26 Kasım 2016 tarihinde imzalanan satış ve hisse devir sözleşmesi ile Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerine devredilmiştir.

Kuruluşundan bu yana yetkin insan kaynağı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren Bereket Emeklilik, yeni sermayedarı Tarım Kredi Kooperatiflerinden aldığı güç ile daha geniş bir müşteri kitlesine en iyi kalitede hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Şirket; "bireysel emeklilik", "hayat sigortası", ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Vizyonu; faize duyarlı müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak müşteri odaklı hizmet ve üstün kalite anlayışına sahip, çağın gerektirdiği değişimlere açık, saygın, güvenilir ve etkin bir marka olmak ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktır.

Misyonu; belirlenen kurumsal değerler ışığında sürdürülebilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak, sektöre katılımı artırmak ve bu alanda sektöre öncülük ederek güven duyulan bir şirket olmaktır.

https://www.bereketemeklilik.com.tr

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…