Tarnet Tarım Kredi Bilişim Ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1996 yılında TARYAT A.Ş adıyla kurulan şirket, 2004 yılında isim değişikliği yaparak Tarnet Tarım Kredi Bilişim ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adını almıştır.

Kuruluşundan bu yana Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine bağlı tüm kooperatiflere, bölge birliklerine ve iştiraklerine ve bununla birlikte çeşitli kurum ve kuruluşlara donanım tedariki, iletişim altyapısı ve yazılım hizmeti vermektedir.

TARNET A.Ş Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinin tüm birimlerinde kullandığı E KOOP kurumsal kaynak yönetimi (ERP) yazılımını geliştirmiş ve desteğini sürdürmektedir. Yazılım çalışmaları kapsamında B12, ZOBİS, Motorin Otomasyon yazılımları ve elektronik fatura entegrasyon çalışmaları yapılmaktadır.

TARNET A.Ş sektörde elde ettiği tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla, son yıllarda müşteri portföyünü genişletmiş olup, kamu ve özel sektörde farklı kurum ve kuruluşlara özellikle çeşitli markalar ile proje bazlı hizmetler vermekte, yazılım geliştirme hizmetleri, bilgisayar malzemeleri alım-satımı, güvenlik sistemleri kurulumu, elektronik eşya ve donanım alım satım işleri ile teknik servis hizmetleri sunmaktadır. 

2004 yılından bu yana Tarım ve Orman Bakanlığı ürün destek işlemleri TARNET’in sağladığı alt yapı ile gerçekleştirilmiş olup Web tabanlı tasarlanan bu projede, tüm Türkiye bazında çiftçiler Tarım Kredi Kooperatifi ortağı olsun olmasın, destekleme ödemelerini kolaylıkla alabilmişlerdir.

http://www.tarnet.com.tr/

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…