Hasan Hüseyin AYDEMİR

2000-2005 yıllarında Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim şirketlerinde denetçi ve idari müdür olarak görev yapmıştır. 2005-2018 yıllarında Perakende Gıda sektöründe hard discount iş modeli ile faaliyet gösteren bir marketler zincirinde bölge sorumluluğu, iç denetçi ve kıdemli iç denetçi pozisyonlarında yurtiçi ve yurtdışı denetim faaliyetlerinde görev almıştır. Ekim 2018 itibariyle T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’na Bakan Müşaviri olarak atanmıştır ve halen bu görevi yürütmektedir. 01.11.2018 tarihinde T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nı temsilen Merkez Birliği’ne Denetçi olarak atanmıştır ve halen bu görevi yürütmektedir.

Doğ. T. Yeri : 1975 – ERZURUM
Eğitim Durumu : Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İlahiyat Bölümü (1998), Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü (2005) mezunu. Dokuz Eylül Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Felsefe ve Din Bilimleri bölümünde (2003) Yüksek Lisans.
Yabancı Dil : İngilizce
Medeni Hal : Evli, dört çocuk babasıdır.
İletişim :
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…