Emir Gaffar ATEŞ

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra özel sektörde çalışma hayatına başladı. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Müdürlüğüne bağlı Denizli Kale Tarım Kredi Kooperatifinde 2006 yılında Ziraat Mühendisi olarak göreve başladı. 2007 yılında Denizli Merkez Tarım Kredi Kooperatifi, 2013 yılında Merkez Birliği Teşkilatlandırma Müdürlüğüne tayin oldu. 2015 yılında Pazarlama Müdürlüğünün kurulması ile birlikte aynı tarihte Yönetmen unvanı ile Pazarlama Müdürlüğünde görevlendirildi. 13.04.2018 tarihli Merkez Birliği Yönetim Kurulu kararı ile Pazarlama Müdürü olarak atandı.

 

Doğ. T. Yeri : 1979 – MALATYA
Eğitim Durumu : Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu. 2012 yılında Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi Anabilim dalında Pazarlama alanında Yüksek Lisans (MBA) eğitimini tamamladı. 2015 yılında da Sınavsız İkinci Üniversite uygulaması kapsamında Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Hukuk Bölümü, Adalet Programından mezun oldu.             
Yabancı Dil : İngilizce
Medeni Hal : Evli 1 çocuk babası
İletişim : 216 43 76 – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…