Ömer Gencay ÜNLÜ

2011 yılında Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nde Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladı. 2014 yılında yeterlilik sınavında başarılı olarak Müfettiş unvanını aldı. Kurum içerisinde çeşitli projeler ve çalışmalarda yer aldıktan sonra Yönetim Kurulunun 17.01.2019 tarih ve 8 sayılı Kararı gereğince Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır. 

 

Doğ. T. Yeri : 1989 - Keçiören /ANKARA
Eğitim Durumu : 2010 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünü bitirdi. 2017 yılında başladığı Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İç Denetim ve İç Kontrol Tezli Yüksek lisans programında Bilgi Teknolojileri ve COBİT-ITIL çerçeveleri kapsamında  tez çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca ODTÜ sürekli eğitim merkezi Veri Madenciliği Sertifika Programı ve Harvard Üniversitesi " Computer Science for Business Professionals" sertifika programına devam etmektedir.
Yabancı Dil : İngilizce
Medeni Hal : Evli
İletişim : 216 44 46
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…