Yazdır

Tarladan Sofralara Gelen Tazelik

0kapakMersin Bölge Birliğine bağlı kooperatif ortaklarından ürün değerlendirme  kapsamında alımı yapılan karpuzlar tüketiciye ulaştırmak amacıyla Ulusal Market Zincirlerinden CarrefourSa'ya sevk edildi.

Karpuz alımının  yapıldığı Adana Tarım Kredi Kooperatifini ziyaret eden  Mersin  Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice, “Bölgemizde turfanda yetişen karpuzun CarrefourSa vasıtasıyla tüketicilerin sofralarına ulaşmasında aracıları ortadan kaldırdık. Bundan sonra ki alımlarda  da ürün çeşitlerini artırarak, ortaklarımızın  ürünlerinin değerlendirilmesi adına her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Eyice, CarrefourSa Adana  Çukurova Bölge Sorumluları Alper Gökçel  ve Alper Şener’e  teşekkür ederek; bundan sonra da işbirliğinin artırılması konusunda  Mersin  Bölge Birliği olarak  ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Eyice, ayrıca ürün alımı noktasında büyük bir özveri gösteren Misis ve Adana  Tarım Kredi Kooperatifi personeline  gösterdikleri çaba ve gayretlerinden dolayı  teşekkür etti.